II Edycja Konstancińskiego Forum Kobiet

Publikacja: 28 wrzesień 2017
II edycja KFK

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że już po raz drugi Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania“ organizuje Konstancińskie Forum Kobiet.
W tym roku zapraszamy 27 i 28 października do Konstancińskiego Domu Kultury, przy ul. Mostowej 15.
Pierwszy dzień to ciekawe prelekcje, drugi – warsztaty rozwoju osobistego. Wśród Prelegentów same znakomitości. Dziś przedstawię Państwu sylwetkę niezwykłej Kobiety, która w czasie Forum udowodni Państwu, że prawdziwe piękno nie zna metryki: Królowa. Jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, z talentem i dorobkiem wykraczającymi daleko poza granice naszego kraju. Dzieliła scenę m.in. z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem i Stingiem. Zmusiła filipińską armię do tańca, a swoich wiernych fanów zadziwiła szczerością autobiografii „Wyśpiewam wam wszystko”. Na szczęście wciąż zachwyca nas nie tylko anegdotami, ale i swoim oryginalnym śpiewem – wydana w 2013 roku płyta „Wszystko gra” to Ona jaką znamy i kochamy najbardziej: jazzowy wulkan radości i energii. Niezwykła osobowość, z jeszcze bardziej niezwykłą historią, niecodzienną skalą głosu, swobodą i perfekcją intonacji oraz oryginalną techniką wokalną, które pozwoliły Jej zyskać opinię artystki niezwykle oryginalnej i kreatywnej. Oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią która obdarza zgromadzoną publiczność. Czy już wiecie o kogo chodzi? TAK! To URSZULA DUDZIAK!

Zapraszam na naszą stronę www.konstancinskieforumkobiet.pl oraz na profil facebookowy Wydarzenia: II Konstancińskie Forum Kobiet.
Możecie Państwo zarejestrować się już teraz klikając TUTAJ.


Uwaga! Ograniczona ilość miejsc! Pierwszeństwo na Forum będą miały osoby zarejestrowane. W przypadku przekroczenia limitu 250 osób zarejestrowanych, obowiązywać będzie kolejność wejść osób zarejestrowanych w dniu wydarzenia.
Start 27.10 od godziny 8.30 a 28.10 od 9.00!

A tutaj dla przypomnienia mogą Państwo obejrzeć krótki filmik z zeszłorocznej edycji Forum: I EDYCJA KONSTANCIŃSKIEGO FORUM KOBIET